2013 m. birželio 8 d., šeštadienis

Pagaliau vasariškas įrašas!

Šiais metais pavasaris neeilinis. Adomas baigia jau 3-ią klasę mokykloje, taip pat 2-ą klasę muzikos mokykloje. Benjaminas tuo tarpu sulaukė jau savo šeštojo gimtadienio!!! Teodoras irgi labai paaugęs, subrendęs, sustiprėjęs, nelikę jokių "lėliukiškų" ženklų (nei pietų miego, nei spec.vasarinių kepuryčių, etc.), šneka labai daug ir labai (ne)gražiai... Pačioje mokslo metų pabaigoje ir tėčiui teko labai ilgam išvykti į darbo ir mokslų kelionę anapus Atlanto. 

Tačiau, man vistiek norėjosi pažymėti pavasario pabaigą ir Benjamino gimtadienį atšvęsti taip kaip priklauso. Taigi, nusprendėm su vaikais pasikviesti visą savo šeimą (14 žmonių) ir pasidaryti pikniką gamtoje. Oras buvo užsakytas prieš kelias dienas, tortas pagamintas iš vakaro, žvakutės nupirktos, žodžiu, kaip priklauso :)

Vakaras, dėka Gedimino, Gražinos, Barboros, Saulės, Liepos, Tomo, Jono, Ievos, Onytės, Marčiaus, Adomo, Benjamino, Teodoro ir manęs gavosi PUIKUS! 

Nuotraukose žemiau matysit vieną labai laimingą žmogų, kuriam tą vakarą tikrai pasisekė.
Beje, ko nesimato nuotraukose, tai futbolo varžybų (fotografas su savo ofisinėm "lakierkom" gerai paprakaitavo mušdamas golus). Iš tikrųjų tą vakarą vyko gal trys ar keturi rimti futbolo mačai. Smagu, kai šeimynai tereikia vieno kamuolio ir užimtumas garantuotas kelioms valandoms į priekį.


Lego Ninjago dovana nuo dėdės Gedimino šeimos.

Kita labai gera dovana - nuo tetos Onytės, Marčiaus ir dėdės Tomo. Panaudota iškart!

Kaip gera turėti savo gimtadienio tortą..

O tokių dėdžių (Jono, Gedimino ir Tomo) ir su žiburiu pasaulyje nerasi!!! (Kaip gerai, kad man nereikia niekur lipti)

Mano sesė Onytė su "Auksiniu berniuku"

Marčiui, kaip visad, irgi darbo buvo. Martynai - tu  pats geriausias draugas!

Ir pabaigai visa kompanija. Saulei leidžiantis uodai gerokai mus "patarkavo" ir iki sutemų visi išsiskirstėm.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą